بلاگ

اره برقی شارژی باغبانی

اره برقی شارژی باغبانی | خرید اره برقی شارژی باغبانی

اگر باغبان هستید و یا اینکه دارای یک باغ کوچک می باشید حتما به فکر خرید یک اره برقی شارژی باغبانی افتاده اید چرا که در شرایط مختلفی به آن نیاز پیدا خواهید کرد. اره های برقی و شارژی باغبانی دارای مدل های متنوعی می باشند و جزو ابزار باغبانی می باشند و در قیمت های مختلفی در بازار عرضه شده اند. اره باغبانی که می خواهید خریداری کنید می تواند شارژی باشد و یا اینکه برقی کار کند. شارژی بودن یک اره به این معنی است که بدون اتصال به مستقیم به برق فعالیت می کنند. یعنی باتری و موتور با استفاده از نیروی برق کار می کنند در نتیجه می توان آن را مانند موبایل شارژ کرد و سپس در مکان های مختلفی که امکان اتصال به برق وجود ندارد از آن بهره ببرید. قیمت اره برقی شارژی باغبانی بسته به نوع برند و کشور سازنده متفاوت است. در صورتی که می خواهید اره برقی شارژی باغبانی را با قیمت تخفیف خورده خریداری کنید می توانید به فروشگاه ابزار توسن 29 مراجعه کنید.

انواع مختلف اره برقی شارژی باغبانی

اره های باغبانی مدل های متنوعی دارند و با توجه به کاربرد آن در قیمت های مختلفی نیز به بازار عرضه می شوند. از اره های برقی و شارژی باغبانی برای بریدن و هرس کردن درختان باغ و یا چیدن انواع گل و بوته استفاده می شود. همچنین برخی از اره ها مخصوص جای خاصی از باغبانی می باشند و به همین دلیل تنوع اره های برقی و شارژی زیاد است. نمونه های اره برقی شارژی باغبانی که برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند به شرح زیر می باشند:

پرفروش ترین اره برقی شارژی باغبانی

اره های برقی در جه مدل هایی تولید می شود؟ پرفروش ترین اره برقی و شارژی باغبانی کدام مدل ها می باشد. اره برقی در انواع مختلفی با توجه به نوع کاربرد تولید می گردد. اره برقی و یا همان اره موتوری که برای باغبانی و کشاورزی در باغ ها و یا جنگل ها برای بریدن، چیدن و هرس انواع مختلف درختان و گل و گیاه استفاده می شود. اره موتوری در دو نوع مدل های دستی و برقی که از میان آن ها اره موتوری برقی، اره برقی ادون، اره ادون، اره برقی رونیکس و … اشاره داشت.

کسب اطلاعات بیشتر: نکات ضروری استفاده از اره زنجیری که باید بدانید

مهم ترین کاربردهای اره برقی شارژی باغبانی

خرید اره برقی شارژی باغبانی با توجه به کاربرد آن صورت می پذیرد. مهم ترین کاربرد اره موتوری باغبانی چیست؟ اره باغبانی دارای کاربردهای فراوانی می باشد و به همین علت تولید آن با بهترین کیفیت اهمیت زیادی دارد. اره برقی به دلیل اینکه برای راه اندازی آن از موتور استفاده می شود به آن اره موتوری نیز گفته می شود. مهم ترین کاربرد اره برقی شارژی باغبانی برای بریدن درختان استفاده می شود.  ابزارهای باغبانی و کشاورزی تنوع بسیار زیادی دارد که در اینجا به چند نمونه کاربردی آن ها اشاره می کنیم.

قیچی باغبانی همانند اره برقی شارژی باغبانی برای بریدن برگ، شاخه های نازک درختان، گل ها و بوته ها به کار گرفته می شود و با قیچی معمولی تفاوت هایی دارد. عمده ترین تفاوت آن در تیغه های کلفت آن می باشد. اره قیچی برای چیدن درخت مو نیز استفاده می شود.

چمن زن نوعی دیگر از ابزارهای باغبانی می باشد که برای از بین بردن علف های هرز به کار گرفته می شود. چمن زن به دو صورت دستی و برقی تولید می شود. اره برقی شارژی باغبانی برای بریدن شاخه درختان و بوته ها مورد استفاده می گیرد و در دو نوع دستی و برقی در ابزار توسن 29 تولید می گردد. هر دو نوع آن با توجه به طراحی دسته و تیغه با یکدیگر متفاوت است.

لیست قیمت اره برقی شارژی باغبانی

برای آگاهی از لیست قیمت انواع اره برقی شارژی باغبانی در ابتدا می بایست به فروشگاه ابزار توسن مراجعه کنید و پس از مشاهده و بررسی مشخصات محصول، بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که ابزار توسن 29 یکی از فروشگاه های همواره تخفیف ابزارآلات صنعتی می باشد. اره های برقی دارای دسته بندی های مختلفی هستند که مشخصات هریک باهم متفاوت است. ابزار توسن شرایطی را فراهم کرده است که با انتخاب محصول می توانید آن ها را کنار یکدیگر مقایسه کنید.

قیمت عمده اره برقی شارژی باغبانی

عموما قیمتی که برای اره برقی شارژی باغبانی به صورت عمده بیان می شود از قیمت تکی ارزان تر می باشد. اره های برقی و شارژی را می توانید به صورت عمده نیز از مجموعه ابزار توسن 29 خریداری کنید. البته برای خرید عمده می بایست در ابتدا با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید و سپس محصول مورد نظر خود را با قیمت ارزان تر و به صورت عمده خریداری کنید.

مرکز خرید اره برقی شارژی باغبانی

مرکز خرید انواع اره برقی شارژی باغبانی کجاست؟ خرید انواع اره برقی شارژی باغبانی و نجاری از مراکز خرید در سطح شهر با قیمت مناسب بهترین روش خرید است. مراکز فروش تجهیزات باغبانی دارای انواع و اقسام وسایل باغبانی می‌باشند که یک نمونه از این وسایل اره برقی است. این وسیله به صورت اره برقی دست دوم و اره برقی درجه یک که بهترین اره برقی محسوب می‌‌گردد، در ابزار توسن 29 یافت می شود. اره برقی شارژی باغبانی که برای بریده شدن محصولات باغبانی و کشاورزی همچون بریدن انواع درختان، شمشاد و گل بوته ها و…. مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین در نوع دستی و برقی تولید می‌شود که تفاوت هایی با هم دارد.

تفاوت های اره برقی دستی و برقی مناسب برای کشاورزی بدین گونه است؛

  • دسته در اره دستی نسبت به اره برقی بلندتر است.
  • دسته در اره برقی عموما پلاستیکی بوده ولی در اره دستی چوبی می‌باشد.
  • تیغه اره دستی دارای دندانه های درشت تری نسبت به تیغه های اره برقی است.

در هنگام کار با اره برقی باید نکات ایمنی بیشتری را رعایت کرد. به دلیل این که تیغه در اره برقی به سرعت تاب می‌خورد. همچنین احتمال آسیب و بریدگی بسیار زیاد است. اما در اره دستی چون سرعت حرکت تیغه در کنترل ماست، تیغه آسیب کمتری وارد می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *