آموزشی

کار با پیچ گوشتی برقی

آموزش کار با پیچ گوشتی برقی

آموزش کار با پیچ گوشتی برقی و نحوه استفاده از پیچ گوشیتی برقی، همواره از سوالات بسیاری از افراد فنی و غیر فنی که با انواع دریل ها سر و کار دارند، بوده است. دنیای ابزار و ماشین آلات بسیار گسترده است، به طوری که هر کدام از ابزارآلات این دنیا هم، خود به تنهایی دنیای وسیعی دارند، به عنوان نمونه همین دریل ها که یکی از شناخته شده ترین ابزارآلات هستند، در مدل ها و انواع گوناگونی توسط شرکت های ابزارآلات مثل توسن تولید و به بازار عرضه میشوند، که یکی از انواع آنها پیچ گوشتی های برقی و شارژی است. اگر که شما صاحب پبچ گوشتی برقی هستید اما از نحوه صحیح استفاده از آن بی اطلاعید، یا اگر که به دنبال مرکز فروش پیچ گوشتی برقی و شارژی می گردید تا یکی از آن ها را تهیه نمایید، ادامه مقاله آموزش کار با پیچ گوشتی برقی و مطالبی مثل آموزش کار با پیچ گوشتی شارژی و نحوه استفاده از پیچ گوشتی شارژی را از دست ندهید. جهت خرید پیچ گوشتی برقی و یا شارژی با ابزار توسن 29 همراه باشید.

آموزش کار با پیچ گوشتی برقی

آموزش کار با پیچ گوشتی شارژی

آموزش کار با پیچ گوشتی شارژی

بهتر است بحث را با مطلب اصلی مقاله یعنی، آموزش کار با پیچ گوشتی برقی شروع کنیم. شاید به دید اغلب افراد بحث های پیش از خرید یک ابزار، مثل مشخصات آن، برندهای مختلف آن، ویژگی هایش و…، از مسائل بعد ازخرید بسیار مهم تر و با اهمیت تر جلو کنند، که این دید کاملا غلط است. زیرا برای مثال در زمان خرید پیچ گوشیتی برقی، تنها دقت به این مطلب که قیمت پیچ گوشتی برقی چقدر است، بهترین مرکز فروش پیچ گوشتی برقی و شارژی کدام است، پیچ گوشتی برقی کدام برند بهتر است و سایر مسائل از این قبیل، کافی نیست و شما باید دور اندیش تر بوده، و به سایر مسائل که برای پس از خرید پیچ گوشتی برقی هستند هم دقت کنید.

به عنوان نمونه یکی از این مهمترین مسائل پس از خرید پیچ گوشی برقی، آموزش استفاده از پیج گوشتی برقی یا نحوه استفاده از پیچ گوشتی برقی است. هر دستگاه و هر وسیله ای که در هر زمینه و برای انجام هر کاری ساخته میشود، به شکل مشخصی توسط شرکت تولید کننده، طراحی شده است، از همین رو شیوه استفاده مشخصی دارد. اما آشنایی با همین شیوه استفاده از آن دستگاه هم، پیچیدگی و ظرافت های خاص خودش را دارد و شما باید آن را بلد باشید. قصه در مورد پیچ گوشتی برقی و شارژی هم به همین شکل است و شما باید پیش از خرید آنها و پیدا کردن مرکز فروش پیچ گوشتی برقی و شارژی، نحوه آموزش کار با پیچ گوشتی برقی و نحوه استفاده از پیچ گوشتی شارژی را بلد باشید.

کسب اطلاعات بیشتر: پیچ گوشتی برقی چیست؟

نحوه استفاده از پیچ گوشتی برقی

همانگونه که پیش تر هم به آن اشاره شد، آموزش کار با پیچ گوشتی برقی یا همان نحوه استفاده از پیچ گوشتی برقی، از مسائل و نکات مهمی است که پیش از تهیه آن باید حتما بلدش باشید. در مورد آموزش کار با پیچ گوشتی برقی باید گفت که پیش از روشن کردن دستگاه و اتصال آن به برق، باید سری پیچ گوشتی را از میان دو سو و چهار سو یا غیره انتخاب کنید و در داخل ابزار گیر قرار دهید، سپس باید سرعت گردش مورد نظرتان را بر روی پیچ گوشتی مشخص کنید و دستگاه را به برق متصل کرده و روشن کنید، پیچ گوشتی برقی را بر روی پیچ گذاشته و اهرم یا ماشه را فشار دهید تا این که پیچ در سطح مورد نظر به خوبی محکم شود.

آموزش کار با پیچ گوشتی شارژی

آموزش کار با پیچ گوشتی شارژی

آموزش کار با پیچ گوشتی شارژی

یکی دیگر از انواع پیچ گوشتی ها که در بازار ابزارآلات آن را خواهید یافت، پیچ گوشتی شارژی است. پس از گفت و گو در باره آموزش کار با پیچ گوشتی برقی، و پیش از صحبت درباره نحوه استفاده از پیچ گوشتی شارژی، بهتر است که کمی با آموزش کار با پیچ گوشتی شارژی و خود پیچ گوشتی شارژی آشنا شویم. پیچ گوشتی شاژری، تقریبا همان پیچ گوشتی برقی است، با چند تفاوت. پیچ گوشتی های شارژی از یک مزیتی نسبت به پیچ گوشتی های برقی برخوردارند، که آن هم این است که دیگر برای استفاده از آنها مجبور به تحمل سیم دست و پا گیر نیستید. علاوه بر این هم، پیچ گوشتی شارژی با توجه به این که از باتری برای تامین انرژي استفاده میکند، این امکان را به شما میدهد که آن را هر کجا که خواستید ببرید و ازش استفاده کنید، به خصوص در مکانهایی که دسترسی بهشان سخت است یا جاهایی دسترسی به برق در آنها وجود ندارد.

نحوه استفاده از پیچ گوشتی شارژی

همینگونه که در قسمتهای قبلی بحث آموزش کار با پیچ گوشتی برقی هم به آن اشاره شد، پیچ گوشتی های شارژی و پیچ گشتی های برقی، تفاوت چندانی با هم در زمینه های مختلف ندارند و از مهم ترین تفاوت آنها تنها می توان به قدرتمند تر بودن پبچ گوشتی برقی به دلیل استفاده مستقیم از برق و قابلیت حمل و نقل، و آسان تر بودن استفاده از پیچ گوشتی شارژی اشاره کرد. اما بطور کلی در مورد آموزش کار با پیچ گوشتی شارژی یا همان نحوه استفاده از پیچ گوشتی شارژی، باید گفت که چیز جدیدی در مقایسه با آموزش کار با پیچ گوشتی برقی یا همان نحوه استفاده از پیچ گوشتی برقی وجود نداد ندارد، از همین رو به جای تکرار مکررات، به یکسری از نکات لازم در مورد استفاده از پیچ گوشتی های شارژی و برقی در زیر اشاره شده است.

نحوه کار با پیچ گوشتی شارژی

نحوه کار با پیچ گوشتی شارژی

لازم است در زمان نصب سری پیچ گوشتی از قرارگیری درست شیار پیچ در ابزار گیر مطمئن شوید.

پس از اینکه پیچ در سطح مورد نظر به خوبی محکم شد، چرخش پیچ گوشتی را متوقف کنید. در صورت چرخش بیش از حد، پیچ هرز رفته و ممکن است به سطح کار آسیب وارد شود.

اکثر پیچ گوشتی ‌ها دکمه چپ گرد یا راست گرد دارند، برای چرخش مته در جهت عقربه‌های ساعت باید دکمه را از طرف A فشرده، و برای چرخش مته در خلاف جهت عقربه‌ های ساعت دکمه را از طرف B فشار دهید. اگر دکمه چپگرد یا راستگرد در وسط قرار بگیرد، دستگاه قفل شده و از شروع به کار جلوگیری میکند.

مرکز فروش پیچ گوشتی برقی و شارژی

امید است مطالب بیان شده در طی مقاله آموزش کار با پیچ گوشتی برقی مثل آموزش کار با پیچ گوشتی شارژی، نحوه استفاده از پیچ گوشتی برقی، همین مبحث آموزش کار با پیچ گوشتی برقی، نحوه استفاده از پیچ گوشتی شارژی، و بحث مرکز فروش پیچ گوشتی برقی و شارژی برای شما مفید واقع شده باشند. در صورتی که تصمیم به خرید پیچ گوشتی شارژی و هر گونه ابزار دیگری گرفتید،‌ به شما پیشنهاد میشود که حتما سری به سایت فیدارسورن که مرکز بسیار معتبری است بزنید و ابزار و وسیله مدنظرتان را از آنجا خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *