بلاگ

پیستوله برقی چیست؟

پیستوله برقی چیست؟

پیستوله برقی چیست؟ یکی از ابزار های بسیار پرکاربرد در صنایع مختلف، پیستوله برقی توسن است. همان طور که احتمالا مستحضر هستید، دنیای ابزارآلات یک دنیای بسیار وسیع و گسترده است که در آن شرکت های مختلف مثل توسن، اقدام به ساخت انواع و اقسام لوازم و ابزارآلات که هر کدام هم برای انجام کاری خاص مورد استفاده قرار می گیرند، کرده اند. یکی از این ابزارآلات بسیار پر کاربرد در صنایع مختلف هم که در جاهای زیادی استفاده دارد، پیستوله است. در ادامه موضوع هم همراه ابزار توسن 29 بمانید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با مسائلی مثل پیستوله ها، انواع پیستوله برقی، خرید پیستوله برقی توسن، قیمت پیستوله برقی توسن، و… کسب نمایید.

پیستوله برقی چیست؟

پیش از اینکه به سراغ انواع پیستوله برقی توسن برویم بد نیست که کمی راجع به تاریخچه پیستوله ها و پیدایش آن ها بدانید. در سالهای بسیار دور، آقای فرانسیس داویس میلت پایه گزار نقاشی به وسیله اسپری بوده. منتها در سالهای بعدی یعنی ۱۸۹۲ با تکامل این اختراع بدست آقای ویلیام پرتی من با استفاده از یک شلنگ و سوزن به خصوص و ترکیب نفت به علاوه فلز سرب سفید، موفق شد یک رنگ پاش ابتدایی اختراع کند . همچنین این اختراع ویلیام پرتی من در سالهای بعدی توسط ادوارد سیمور تکامل یافت و به رنگ پاشهای امروزی که در بازار به نام پیستوله های برقی میشناسیم تبدیل شد.

پیستوله برقی چیست؟ یکی دیگر از مسائلی هم که دانستن آن پیش از آشنایی با مسائلی مثل خرید پیستوله برقی توسن لازم است، تعریف کلی پیستوله است. احتمالا اهرم و به اصطلاح تفنگی ای که به کمک آن کار پاشش رنگ بر روی سطوح مختلف را انجام می دهند دیده اید، به این ابزار پیستوله گفته میشود. مخزن رنگ، بر روی پیستوله که ظاهری به مانند یه اسلحه و تفنگ دارد نصب می شود و پیستوله به کمک جریان قوی هوا که توسط کمپرسور هوا تولید می شود، يا به كمك انرژی برق، رنگ را به سطح مورد نظر می پاشد.

پیستوله برقی چیست؟

پیستوله برقی چیست؟

انواع پیستوله کدام اند؟

همان طور که در اول مقاله هم به آن اشاره شد، دنیای ابزارآلات دنیای خیلی بزرگی است و طیف گسترده ای از انواع ابزار آلات و ماشین آلات مختلف را در بر می گیرد. اما نکته ای که در این میان وجود دارد این است که، علاوه بر این که انواع و اقسام ابزارآلات در دنیا وجود دارند، هر کدام از این ابزار ها هم خود، انواع مختلفی دارند که برای انجام کاری خاص مورد استفاده قرار می گیرند. پیستوله برقی چیست؟ در مورد پیستوله ها که شما می توانید آن ها را از مراکز ابزار معتبر مثل ابزار توسن 29 تهیه کنید هم، این داستان وجود دارد. به همین خاطر در قسمت پایینی این پاراگراف یکسری از انواع پیستوله ها معرفی شده اند.

پیستوله بادی

نمی توان جایی در مورد پیستوله ها صحبت کرد و اشاره ای به پیستوله های بادی نکرد. پیستوله بادی ابزاری است که میتوان به وسیله آن، رنگ و مواد دیگر همچون گازوئیل و قیر را مورد پاشش قرار داد. پیستوله بادی با استفاده از عمل مکش و دمیدن هوا، سبب پاشش محتویات درونی خود میشود. پیستوله بادی وسیله ای است که عملیات پاشش را با استفاده از منبع تغذیه باد حاصل از کمپرسور هوا انجام میدهد. پیستوله برقی چیست؟ این محصول باعث افزایش سرعت و دقت، کاهش خستگی، یکنواخت نمودن عملیات پاشش و در نتیجه افزایش کارایی میشود.

کسب اطلاعات بیشتر: مقایسه پیستوله برقی و بادی

پیستوله برقی

یکی از پراستفاده ترین نوع از انواع پیستوله ها که از جدید ترین انواع آنها هم محسوب میشوند، پیستوله های برقی هستند. پیستوله های برقی به علت برقی بودن از پیستوله های قدیمی بسیار بهتر هستند و کارخانه های تولید کننده ابزارآلات در زمان ساخت آنها، ویژگیها و آپشنهای مختلفی بر روی آنها قرار داده اند. پیستوله های برقی که در حقیقت نوعی رنگ پاش هستند، و دارای قسمتهای مختلفی مثل تقنگ پاشش هستند، که گازهای تبدیل شده به پودر رنگی را به بیرون منتشر مینمایند، از این گذشته هم، همانطور که قبل تر هم گفته شد، هر کدام از ابزار ها خود انواعی دارند که پیستوله های برقی که شما با پرداخت قیمت پیستوله برقی توسن می توانید آن ها را از مرکز معتبری مثل ابزار توسن 29 تهیه کنید هم از این قضیه مستثنی نیست. از همین رو برای شمایی که قصد خرید پیستوله برقی را دارید لازم است که با انواع پیستوله های برقی آشنا شوید.

پیستوله برقی چیست؟

پیستوله برقی چیست؟

پیستوله های برقی – بادی

این پیستوله یا رنگپاش که با پرداخت قیمت پیستوله برقی توسن میتوانید آن را تهیه کنید، یکی از پر استفاده ترین پیستوله ها است که هوا را به صورت فشار قوی از پیستوله خارج میکند، و دارای قسمتهایی مثل کمپرسور هوا، نازل و ظرف رنگ میباشد. پیستوله برقی چیست؟

پیستوله های الکترواستاتیک

خرید پیستوله برقی توسن مدل الکترواستاتیک خیلی محبوب نیست اما معمولا کارخانه های دوچرخه سازی، آن را برای رنگ کردن دوچرخه ها در مقیاس انبوه به کار میگیرند. این رنگ پاش ها اولین بار در کشور آمریکا تولید شدند و مورد استفاده قرار گرفتند و مکانیسم عمل آنها هم ترکیب ذرات اتم است. پیستوله برقی چیست؟

قیمت پیستوله برقی توسن

پس از آشنایی اولیه با هر وسیله ای، و زمانی که انسان از آن خوشش آمد، به این فکر میفتد که قیمت آن وسیله چقدر است. در مورد پیستوله های برقی هم قصه همینگونه است و احتمالا شمایی که این مقاله را میخوانید، اکنون به دنبال این هستید که ببینید قیمت پیستوله برقی چقدر است. در مورد قیمت پیستوله برقی توسن اما نمی توان میزان مشخصی را بیان کرد. پیستوله برقی چیست؟ دلیل این موضوع هم این بحث می باشد که قیمت ها در کشور ما به دلیل عدم وجود ثبات اقتصادی نرخ مشخصی ندارند و دائم بالا و پایین می شوند. اما به طور کلی می توان گفت که شما برای خرید پیستوله برقی توسن باید چیزی بین 000/980 تومان الی 000/400/2 تومان هزینه کنید.

خرید پیستوله برقی توسن

امید است مطالب بیان شده در طی مقاله مثل پیستوله برقی توسن برای شما عزیزان مفید و کاربردی واقع شده باشند. در صورتی که تصمیم به خرید پیستوله برقی گرفتید، به شما پیشنهاد می شود که به سایت یکی از بهترین فروشندگان ابزار و ماشین آلات در تهران و ایران یعنی ابزار توسن 29 مراجعه کنید و از میان ابزار های آن جا، هر آن چه که نیاز دارید را تهیه نمایید. یکسری از انواع پیستوله های برقی توسن که در سایت ابزار توسن 29 ارائه می شوند را در قسمت پایینی با هم مشاهده می کنیم.

  • پیستوله برقی 110 وات توسن مدل 2011ESG.
  • پیستوله برقی مدل 2090ESG توسن.
  • پیستوله برقی مدل 2055ESG توسن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *