بلاگ

5 ویژگی مهم جاروبرقی آب و خاک

5 ویژگی مهم جاروبرقی آب و خاک

اگر به دنبال 5 ویژگی مهم جاروبرقی آب و خاک صنعتی هستید حتما این دستگاه را تا حدودی می شناسید و می دانید که اهمیت آن در مکان های عمومی و بزرگ و در صنعت چقدر زیاد است. جاروبرقی در کل برای جمع کردن ذرات و گرد و غبارها از سطح زمین طراحی شده است. اما حتما شما هم دیده اید که برخی از آلودگی ها سرسخت هستند و با جاروبرقی های خانگی نمی توان آن ها را جمع کرد.

در این مواقع حضور جاروبرقی آب و خاک صنعتی ضرورت پیدا می کند. این جاروبرقی ها به منظور جمع آوری جامدات و مایعات طراحی شده اند. پاساژهای بزرگ را در نظر بگیرید که روزانه به صورت مستمر می بایست تمیز شوند و میزان زباله ای که از آنجا جمع آوری می شود بسیار زیاد است. با یک جاروبرقی آب و خاک صنعتی می توانید به راحتی این مشکل را رفع کنید.

خرید انواع جاروبرقی آب خاک صنعتی

انتخاب بهترین مدل جاروبرقی آب و خاک در وهله اول به نوع کاربرد خانگی یا صنعتی بستگی دارد. حجم کار و حجم زباله های موجود در محیط، فاکتور دیگری است که می بایست در انتخاب این دستگاه به آن توجه نمود. خرطومی دستگاه با توجه به وسعت محیط باید به گونه ای باشد که دچار گرفتگی نشود. ظرفیت مخزن این جاروبرقی صنعتی نیز به گونه ای باید باشد که پاسخگوی نیاز فرد باشد، به گونه‌ای که تعداد دفعات تخلیه مخزن را به حداقل برساند. سهولت کاربری، ابعاد مناسب با محیط، نوع فیلتر و قدرت مکش بالا از دیگر موارد مهم در انتخاب این دستگاه ها هستند.

5 ویژگی مهم جاروبرقی آب و خاک

5 ویژگی مهم جاروبرقی آب و خاک

5 ویژگی مهم جاروبرقی آب و خاک

استفاده از جاروبرقی آب و خاک صنعتی کی جایگزین مناسب برای روش های سنتی می باشد. در عین حال هم زمان تمیز کرد محیط را کاهش می دهد و هم اینکه میزان آسیب به کمترین حد خود می رسد. این مدل جارو برقی کاملا شبیه به جاروبرقی های خانگی می باشد با این تفاوت که به دلیل قدرت مکش بالا، می تواند مایعان و آلودگی های جامد را نیز جمع کند. 5 ویژگی مهم جاروبرقی آب و خاک صنعتی به صورت زیر می باشد:

تطبیق پذیری بسیار بالا با امور نظافتی: هر نوع جامد و یا مایعی را که در نظر داشته باشید می توانید با این جاروبرقی پرقدرت تمیز کنید. محیط های کارگاهی را در نظر بگیرید. کارخانه های چوب که روزانه با حجم زیادی از خاک اره مواجهند و یا کارخانه هایی که زمین آن ها پر از براده آهن می باشد. با یک جاروبرقی آب و خاک می توانید در کوتاه ترین زمان سطح زمین را تمیز کنید.

بالا بودن قدرت موتور جاروبرقی: مهم ترین گزینه از 5 ویژگی مهم جاروبرقی آب و خاک، قدرت موتور می باشد. شاید به جرات بتوان گفت میزان مکش و قدرت جاروبرقی آب و خاک چندین برابر جاروبرقی معمولی است که به راحتی می توانید با آن سطح زمین را تمیز کنید.

جابجایی راحت: این جاروبرقی ها دارای چرخ روان در قسمت زیرین می باشند که برای جابجایی آن نیازی به بلند کردن آن ندارید و می توانید با کشیدن آن به راحتی جارو برقی را جابجا کنید.

منسجم بودن ابعاد جاروبرقی: شما یک جارو برقی گنده و بی ریخت ندارید بلکه یک وسیله شیک و جمع و جور دارید که می توانید آن را در گوشه ای از کاگاه خود قرار دهید.

راحت بودن فرایند تخلیه مخزن جاروبرقی: بخش تخلیه جاروبرقی های صنعتی بسیار عالی طراحی شده است. به راحتی می توانید مخزن آن را خالی کنید و مجددا مورد استفاده قرار دهید.

این موارد 5 ویژگی مهم جاروبرقی آب و خاک صنعتی بود که دلایل کافی برای خرید این دستگاه مهم بودند. اگر قصد خرید و یا دریافت قیمت جاروبرقی آب و خاک صنعتی را دارید می توانید همین حالا به ابزار توسن 29 مراجعه کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *