بلاگ

کاربردهای جاروبرقی آب و خاک

کاربردهای جاروبرقی آب و خاک

کاربردهای جاروبرقی آب و خاک صنعتی چیست؟ حتما شما هم جاروبرقی های بزرگ صنعتی را دیده اید که در بسیاری از پاساژها و حتی کارخانه ها استفاده می شوند. جاروبرقی هایی که تمامی ذرات حتی آب را نیز جمع می کند و کوچکترین کثیفی بر جای نمی گذارد. پیش از این کارخانه ها و یا مکان های عمومی را با چه دستگاهی تمیز می کردند؟

بسیاری از آلودگی ها سرسخت هستند و به راحتی قابل جمع شدن نیستند. در این موقع بع کارگیری یک جاروبرقی صنعتی آب و خاک می تواند مشکل را حل کند. این جاروبرقی به منظور جمع آوری جامدات و مایعات از روی سطوح مانند کف زمین، موکت، فرش و … می باشد. انتخاب بهترین مدل جاروبرقی آب و خاک یکی از مهم ترین مسائل است. در این مقاله با ابزار توسن 29 همراه باشید تا اطلاعات لازم در مورد جاروبرقی های آب و خاک صنعتی را بدست آورید.

کاربردهای جاروبرقی آب و خاک

دستگاه های جاروبرقی صنعتی آب و خاک تقریبا همه کاره هستند. چرا که با استفاده از آن ها می توان انواع آلودگی های سرسخت، ذرات ریز و گرد و غبار، مایعات و … را جمع آوری کرد. این دستگاه در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از کاربردهای جاروبرقی آب و خاک به شرح زیر می باشد:

تخلیه آب داخل یک مخزن یا جمع آوری آب سر ریز شده در محیط هایی چون رختکن استخر ها: یک پاساژ بزرگ را در نظر بگیرید که به یکباره آبی خالی شده و قابل جمع آوری به دست نیروی انسانی نمی باشد. یکی از کاربردهای جاروبرقی آب و خاک صنعتی این است که به راحتی می توانید تمامی آلودگی های آبی را با این دستگاه جمع کنید.

مطالعه بیشتر: طرز کار جاروبرقی آب و خاک صنعتی

کاربردهای جاروبرقی آب و خاک

کاربردهای جاروبرقی آب و خاک

مکش ذرات ریز، خاکستر و پودر ها: مکش این دستگاه بسیار قوی می باشد و کوچکترین ذرات را نیز می تواند در کمترین زمان جمع آوری کند و محیط را به سرعت تمیز کند.

جمع آوری زباله و گرد و خاک از روی سطوح کف، فرش و موکت و پرده ها: از دیگر کاربردهای جاروبرقی آب و خاک می توان به جمع آوری زباله های درشت اشاره داشت که می توانید با استفاده از این دستگاه تمامی ذرات درشت را نیز جمع آوری کنید.

تمیز کردن سریع شومینه و جمع آوری خاکستر، خرده چوب و گرد و خاک: محیط های کارگاهی که با چوب سر و کار دارند همیشه مشکل جمع آوری ذرات ریز و درشت را دارند. با استفاده از این دستگاه در کوتاه ترین زمان می توانید مشکل را حل کنید.

مکش برف انباشته شده بر روی سطح زمین در ورودی خانه: رفت و آمد در ورودی خانه، کارخانه، محیط های پر رفت و آمد در زمستان کمی سخت می شود. با داشتن یک جاروبرقی آب و خاک می توانید تمامی آلودگی ها را برطرف کنید.

کاربردهای جاروبرقی آب و خاک

کاربردهای جاروبرقی آب و خاک

نظافت صنعتی داخل لوله های نفتی

جمع آوری ذرات ریز پودری، کنستانتره آهن، آرد و دیگر ذرات ریز در خطوط تولید و کارگاه های صنعتی

انتقال جامدات و مایعات

جداسازی مواد جامد از مایع و بازگردانی مواد سودمند به چرخه خط تولید.

انتخاب بهترین مدل جاروبرقی صنعتی آب و خاک

حال که با کاربردهای جاروبرقی آب و خاک اشنا شده اید ممکن است نیاز به خرید این دستگاه داشته باشید. شرکت های مختلفی در زمینه فروش این محصول فعالیت می کنند که اختلاف قیمت فاحشی نیز با یکدیگر ندارند. اما یکی از شرکت هایی که این محصول را همراه با تخفیف ارائه می دهد و دارای یک سال گارانتی می باشد ابزار توسن می باشد.

برای خرید و یا دریافت محصول می توانید همین حالا به سایت ابزار توسن 29 مراجعه کنید و خرید خود را ثبت کنید.

2 دیدگاه در “کاربردهای جاروبرقی آب و خاک

  1. پارسا گفت:

    مقاله ی جامعی بود. محصولاتتون گارانتی داره؟

    1. مدیر وبسایت گفت:

      بله تمامی محصولات برقی ابزار توسن 29 دارای گارانتی می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *