بلاگ

معرفی منگنه کوب بادی ارزان قیمت

لیست قیمت و خرید منگنه کوب بادی توسن

منگنه کوب چیست؟ از این دستگاه چه می دانید؟ با معرفی منگنه کوب بادی ارزان قیمت در خدمت شما هستیم. قیمت و خرید منگنه کوب بادی توسن را می خواهید؟ از کاربردهای منگنه کوب چه می دانید؟ آیا روش راه اندازی این دستگاه را می دانید؟ از منگنه کوب چه استفاده هایی می توان داشت؟ اگر مشکلی در زمان کار با منگنه کوب رخ داد چگونه می توان آن را تعمیر کرد؟ پیشنهاد می کنیم برای دریافت پاسخ تمامی سوال ها تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. اگر به دنبال قیمت منگنه کوب بادی توسن می باشید می توانید انواع مختلفی از منگنه کوب بادی را در مجموعه ابزار توسن 29 مشاهده کنید و پس از بررسی مشخصات فنی هریک، مناسب ترین گزینه را با کمترین قیمت برای خود خریداری کنید.

منگنه کوب بادی چیست؟

شاید برای شما هم سوال باید که منگنه کوب بادی چیست؟ و منگنه کوب بادی ارزان قیمت کدام است؟ اگر از آن دسته هستید که کارهای فنی را خودتان انجام می دهید حتما با منگنه کوب بادی آشنایی دارید. شنیدن نام منگنه کوب بادی شاید در نگاه اول شما را به یاد همان منگنه کوبی بیندازد که در تمامی خانه ها یکی از آن یافت می شود و با استفاده از آن می توان کاغذ و مقوا و … را به هم متصل کرد. حال تصور کنید این دستگاه در ابعاد بزرگتر و با قدرت بالاتری تهیه شود. برای چه صنعت هایی می توان از این دستگاه استفاده کرد؟ منگنه کوب در واقع یک ابزار کاربردی برای بسیاری از کارهای تعمیراتی محسوب می شود که دارای مدل های متنوعی می باشد. منگنه کوب دارای دو مدل بادی و برقی می باشد که هر دو آن ها را می توانید از فروشگاه ابزار توسن 29 خریداری کنید.

کسب اطلاعات بیشتر: آموزش کار با منگنه کوب بادی

منگنه کوب بادی ارزان قیمت ابزاری بادی و بنزینی است که از آن در کارهای ساخت و ساز استفاده می شود. این ابزار شباهت زیادی به اسلحه دارد چرا که دارای ماشه و خشاب می باشد. در صورتی که از منگنه کوب بادی استفاده کنید برای انجام کار، نیروی لازم از طریق هوای فشرده تامین می شود و از این طریق می توان منگنه ها را با دقت و سرعت بالایی درون چوب فرو کرد. این دستگاه ابزاری ایده آل برای وصل کردن مواد مختلف به هم است. منگنه کوب های برقی و بادی هر دو دارای کیفیت یکسان می باشند و تنها تفاوت آن ها در منبع تغذیه مورد استفاده می باشد. در ادامه جهت قیمت و خرید منگنه کوب بادی توسن با ما همراه باشید تا با مزایا و معایب هریک از منگنه ها اشنا شوید.

معرفی منگنه کوب بادی ارزان قیمت

معرفی منگنه کوب بادی ارزان قیمت

مزایای منگنه کوب بادی 

  • در کل می توان گفت منگنه کوب بادی نسبت به منگنه کوب برقی عملکرد بهتری خواهد داشت و این به دلیل زمان کم و سرعت بالایی که در انجام کار دارد، می باشد.
  • ابزارهای بادی برای تامین نیروی مورد نیاز از توبین استفاده می کنند و همین امر باعث می شود در صورت خرابی بسیار راحت تر از نوع برقی آن تعمیر شود، در نتیجه هزینه تعمیر و نگهداری آن بسیار کمتر است و دوام بالاتری دارد.
  • هزینه کار با ابزارهای بادی و پنوماتیک بسیار کمتر از ابزارهای برقی می باشد چرا که با نیروی هوای فشرده کار می کنند و نیازی به برق ندارند.

کسب اطلاعات بیشتر: تفاوت میخکوب و منگنه کوب بادی

معایب منگنه کوب بادی

  • اگرچه منگنه کوب بادی گزینه ای مناسب برای تمامی صنایع می باشد و وسیله ای سبک و قابل حمل است اما کمپرسورهای هوا معمولا سنگین و بزرگ می باشند.
  • هنگام کار با این ابزار می بایست به نکات ایمنی توجه ویژه ای داشته باشید چرا که ممکن است صدمات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.
  • صدایی که هنگام کار با منگنه کوب بادی ایجاد می شود بسیار زیاد است و به نوعی باعث تشدید آلودگی صوتی می شود و به همین جهت هنگام کار باید از گوش گیر استفاده کنید و برای محافظت از چشم ها نیز از عینک ایمنی استفاده کنید.
  • روان کاری و روغن گیری یک منگنه کوب بادی نیاز به میزان روغن بیشتری دارد.

کسب اطلاعات بیشتر: لیست قیمت و خرید بتن کن توسن

معرفی منگنه کوب بادی ارزان قیمت

معرفی منگنه کوب بادی ارزان قیمت

منگنه کوب بادی یا برقی؟

تا بدینجا در مورد منگنه کوب بادی ارزان قیمت و برقی و مزایا و معایب هریک به بحث و بررسی پرداختیم. می دانید که برای مشاهده قیمت و خرید منگنه کوب بادی توسن می توانید به فروشگاه ابزار توسن 29 مراجعه کنید. اما به نظر شما کدام منگنه کوب مناسب تر است؟ پاسخ به این سوال تا حدی به نوع کار شما و صنعتی که می خواهید از این ابزار برای آن استفاده کنید، بستگی دارد.

اگر استفاده شما به مصارف خانگی یا نیمه صنعتی محدود می‌شود و به صورت مداوم از آن استفاده نمی‌کنید پیشنهاد می‌کنیم منگنه زن برقی را تهیه و انتخاب کنید اما اگر کاربری شما به صورت صنعتی و حرفه‌ای است بهتر است منگنه زن پنوماتیک یا بادی را انتخاب کنید تا راندمان و خروجی مطلوب از پروژه‌ها برایتان حاصل شود. پس بهترین پاسخ به این سوال این است که ابتدا باید هدف و انتظارات خود را مشخص کنید و سپس بر اساس آن منگنه زن مناسب برای کارتان را تهیه کنید به این ترتیب در زمان و هزینه صرفه جویی کرده‌اید.

نحوه کار با منگنه کوب بادی

در صورتی که می خواهید در دمای هوای صفر و یا زیر صفر کار کنید حتما قبل از شروع کار منگنه کوب ارزان قیمت را باید گرم کنید تا کارایی دستگاه بهینه باشد. برای گرم کردن دستگاه خشاب ها را خارج کنید و هر چند ثانیه یکبار شلیک کنید. پس از 15 الی 20 ب منگنه کوب گرم شده است و می توانید از آن استفاده کنید.

در صورتی که منگنه کوب یکی از دستگاه های اصلی شما می باشد و روزانه از آن استفاده می کنید. می بایست هر روز قبل از کار آن را روغن کاری کنید. برای این کار 3 الی 4 قطره روغن در طول روز کافیست.

هنگامی که می خواهید خشاب های داخل منگنه را خارج کنید و یا اینکه داخل آن خشاب قرار دهید، حتما دهانه منگنه کوب را به سمت پایین بگیرید تا در صورت شلیک با صورت شما برخورد نکند.

کسب اطلاعات بیشتر: لیست قیمت و خرید دریل برقی و شارژی

اگر منگنه زن شلیک می‌کند اما منگنه از آن خارج نمی‌شود به دلیل آن است که فشار باد مناسب نیست. فشار باید بین 7 تا 12 بار باشد. اگر فشار دستگاه درست بود ممکن است سوزن در آن گیر کرده باشد. اگر هنگام کار با منگنه کوب، سوزن یا منگنه در دهانه گیر کرد باید ابتدا آن را از منبع تغذیه جدا کنید یعنی شلنگ را از کمپرسور هوا جدا کنید سپس با استفاده از آچار آلن مخصوص که در جعبه دستگاه موجود است ابتدا دهانه منگنه کوب را باز کردوه و با انبر دم باریک سوزن گیر کرده را خارج کنید.

دلیل دیگر که ممکن است باعث شود سوزن منگنه از دستگاه خارج نشود این است که منگنه رنگ زده است یا اندازه آن برای کار با این ابزار مناسب نیست. آخرین دلیل هم می‌تواند کثیفی بیش از حد پیستون یا نیاز به روغن کاری ابزار باشد. در این حالت همانطور که پبش‌تر اشاره کردیم از طریق قسمت ورودی هوا 3 تا 4 قطره روغن داخل منگنه کوب بریزید. معرفی منگنه کوب بادی ارزان قیمت.

معرفی منگنه کوب بادی ارزان قیمت

معرفی منگنه کوب بادی ارزان قیمت

معرفی منگنه کوب بادی ارزان

در این مقاله سعی بر این بود که اطلاعات جامعی در مورد منگنه کوب بادی ارزان قیمت و نحوه کار با آن در اختیار شما خوانندگان عزیز قرار دهیم. جهت مشاهده قیمت و خرید منگنه کوب بادی توسن می توانید به مجموعه فروشگاه ابزار توسن 29 مراجعه کنید و مناسب ترین محصول را برای خود تهیه کنید. نکات ایمنی حین استفاده از منگنه کوب بادی در بخش های پیشین بیان شد. پیش از خرید و کار با منگنه کوب بادی حتما مقاله پیش رو را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *