آموزشی

طرز کار جاروبرقی آب و خاک

طرز کار جاروبرقی آب و خاک

می خواهیم با طرز کار جاروبرقی آب و خاک آشنا شویم. جاروبرقی های آب و خاک از جمله مهم ترین و پرکاربردترین تجهیزات نظافتی هستند که در صنعت، کارخانه ها، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها و رستوران ها استفاده می شوند. این دستگاه در مرازک بزرگ با اهداف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد جاروبرقی صنعتی بسیار گسترده است.

ما در اینجا بر روی طرز کار جاروبرقی آب و خاک تمرکز کرده ایم و می خواهیم با این دستگاه بیشتر اشنا شویم. اگر قصد خرید و یا دریافت قیمت جاروبرقی آب و خاک صنعتی و نیمه صنعتی را دارید می توانید به ابزار توسن 29 مراجعه کنید و این محصول را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید.

طرز کار جاروبرقی آب و خاک

در چند دهه گذشته بر تعداد کارخانه ها، رستوران و یا حتی فضاهای صنعتی افزوده شده است و به همین دلیل تقاضا برای استفاده از جاروبرقی آب و خاک نیز افزایش پیدا کرده است. تمیز کردن مراکز بزرگ با استفاده از جاروهای دستی و یا حتی جاروبرقی های خانگی غیر ممکن است و نیاز به یک دستگاه که بتواند آلودگی را با بالاترین سرعت پاک کند احساس می شود.

جاروبرقی آب و خاک صنعتی دارای یک مخزن جداگانه برای جذب مایعات و جامدات از روی سطوح می باشد و با توجه به طراحی ویژه ای که دارد می توانید فضاهای بزرگ را در کوتاه ترین زمان پاک کنید. پیشنهاد می کنیم بهترین مارک جاروبرقی صنعتی  را برای خود تهیه کنید تا بتوانید مدت زمان بیشتری از آن بهره ببرید.

در حال حاضر انواع مدل های مختلف جاروبرقی آب و خاک در بازار وجود دارد که طرز کار جاروبرقی آب و خاک تقریبا باهم یکسان است و از نظر کیفی باهم متفاوت هستند. اگر شما نیز به فکر خرید جاروبرقی آب و خاک هستید پیشنهاد می کنیم سری به سایت ابزار توسن 29 بزنید و انواع مدل های آن را مشاهده کنید.

کسب اطلاعات بیشتر: مرکز فروش جاروبرقی آب و خاک در تهران

طرز کار جاروبرقی آب و خاک

طرز کار جاروبرقی آب و خاک

کاربردهای جاروبرقی آب و خاک

با طرز کار جاروبرقی آب و خاک اشنا شدید و با توجه به نام آن متوجه شده اید که این جاروبرقی را می توان برای جمع کردن مایعات و جامدات استفاده کرد. مکش این دستگه بسیار بالا می باشد و می توانید در مکان های مختلف از آن استفاده کنید. جاروبرقی صنعتی آب و خاک در واقع یک دستگاه همه کاره است که با قدرت مکش بالا تمامی آلوذگی های جامد و مایع را می توان با آن تمیز کرد.

نکته: توجه داشته باشید تنها در یک صورت نمی توانید از این دستگاه استفاده کنید. آن هم زمانی است که آۀاینده ها قابل اشتعال و اسیدی باشند. در این مورد می بایست از جاروبرقی دیگری استفاده کنید که کمترین آسیب را وارد کند و از نظر ایمنی نیز تایید شده باشد.

کسب اطلاعات بیشتر: قیمت جاروبرقی سه موتوره آب و خاک

روش های نگهداری از جاروبرقی صنعتی

 • بعد از هر بار استفاده از جارو برقی آب جمع کن، مخزن دستگاه را تخلیه نمایید.
 • قبل و بعد از استفاده از جارو برقی، فیلترهای دستگاه را تمیز کنید.
 • قبل از اینکه سه چهارم حجم کیسه جارو برقی پر شود، اقدام به تعویض آن نمایید.
 • فیلترهای قابل شستشو را ماهی یکبار بشویید و قبل از استفاده آن را کاملا خشک کنید.
 • در صورت استفاده از فیلتر یکبار مصرف، حداقل دو بار در سال اقدام به تعویض آن نمایید.
 • ماهیانه برس جارو برقی را تمیز نمایید.
 • سیم جارو برقی را همواره بررسی کنید تا دچار خرابی نشده باشد.
 • برای تعمیر جارو برقی، حتما از متصل نبودن دستگاه به برق اطمینان حاصل کنید.
 • برای تمیز کردن گرد و غبار از دستمال مرطوب استفاده نمایید.

کسب اطلاعات بیشتر: قیمت جاروبرقی دو موتوره آب و خاک

طرز کار جاروبرقی آب و خاک

طرز کار جاروبرقی آب و خاک

مزایای جاروبرقی صنعتی آب و خاک

طرز کار جاروبرقی آب و خاک. پوسته و بدنه بهترین جارو برقی صنعتی آب و خاک از جنس استیل یا پلاستیک می باشد و با توجه به این که سایز جاروبرقی آب و خاک کوچک یا بزرگ باشد در انواع ظرفیت های مخزن 20 لیتری، 60 لیتری، 75 لیتری و 90 لیتری تولید می شود. سایر ویژگی های جارو برقی صنعتی آب و خاک را می توان به شرح زیر توضیح داد:

 • انعطاف پذیری در کاربرد: در بسیاری از فضا ها مانند محوطه داخلی و خارجی منازل، موتورخانه ها و غیره می توان توسط جاروبرقی آب و خاک به جمع آوری مایعات و مواد جامد پرداخت.
 • سهولت در جابجایی: به وسیله چرخ های بکار رفته در ساخت جارو برقی آب و خاک به راحتی این دستگاه در مکان های مختلف قابلیت حرکت و جابجایی دارد.
 • سهولت در تخلیه مخزن: تخلیه مایعات از طریق شیلنگ و تخلیه جامدات به وسیله دسته تعبیه شده در داخل مخزن انجام می گیرد.

خرید جاروبرقی صنعتی ارزان قیمت

در بخش های پیشین با طرز کار جاروبرقی آب و خاک آشنا شدید و می دانید که یکی از مهم ترین دستگاه ها در صنعت و فضاهای عمومی بزرگ می باشد. اگر قصد خرید دارید و یا می خواهید مشاوره دریافت کنید همین حالا می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید و یا اینکه از طریق وب سایت ابزار توسن 29 بهترین جاروبرقی صنعتی آب و خاک را سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *