بلاگ

قیمت بتن کن توسن

قیمت بتن کن توسن

بتن ۱۱ کیلویی ۸۱۱۰h

9,998,000تومان

بتن کن 6 کیلویی توسن مدل ۸۰۳۳H

4,046,000تومان

بتن کن ۷ کیلویی ۸۰۶۵h

7,082,000تومان

بتن کن دو کیلویی 8020H

2,818,000تومان

بتن کن سه کیلویی 8030H

3,398,000تومان

چکش تخریب ۷ کیلویی توسن مدل ۶۰۰۶DH

5,058,000تومان

دریل بتن کن 4 شیار 3 کیلویی آنکور مدل 11254

1,657,500تومان

دریل بتن کن دو کیلویی 8022H

3,034,000تومان

با بررسی خرید و قیمت بتن کن توسن در خدمت شما هستیم. یکی از ابزارهای حرفه ای در زمینه ساخت و ساز و صنعت بتن کن می باشد که برای موارد مختلفی مانند سوراخ کردن و یا تخریب سازه های سخت از آن استفاده می شود. جهت استفاده از این دستگاه نیاز به مهارت های ویژه ای می باشد که فردی که از آن استفاده می کند باید بتواند آن را به خوبی کنترل کند چرا که نتایج زیان باری را به همراه خواهد داشت. اگر نیاز به یک بتن کن دارید و به دنبال خرید و قیمت بتن کن توسن هستید با ابزار توسن 29 همراه باشید.

در صورتی که به دنبال یک وسیله هستید که با کمک آن بتوانید مضالح ساختمانی را دریل کنید و یا به دنبال تخریب یک مکان جهت بازسازی می باشید، درست آمده اید. دریل بتن کن بهترین انتخاب برای شما می باشد. این دستگاه با ایجاد یک حرکت چکشی امکان کار با مواد سخت را برای شما فراهم می کند. از کاربردهای گوناگون آن می توان به سوراخ کردن بتن، چوب، فلزات و … اشاره داشت. همچنین برای انجام پروژه های تخریبی سبک نیز می توانید از بتن کن کمک بخواهید.

قیمت و خرید بتن کن

خرید و قیمت بتن کن توسن

بتن کن چگونه کار می کند؟

با بررسی خرید و قیمت بتن کن توسن همراه شما هستیم تا مناسب ترین گزینه را به شما پیشنهاد دهیم. بتن کن در واقع با استفاده از نیروی چکشی کار می کند. دستگاه های بتن کن برای ایجاد این حرکت چکشی از مکانیزم بادامکی استفاده می کنند. این مکانیزم می تواند به دلخواه فعال و یا غیر فعال باشد. یا استفاده از این ویژگی می توان این وسیله را در سه حالت مختلف استفاده کرد که به شرح زیر می باشد:

کسب اطلاعات بیشتر: قیمت و خرید دریل برقی و شارژی

حالت دورانی: در این حالت مکانیزم چکشی غیر فعال شده و می توان از دستگاه به عنوان دریل نیز استفاده کرد. در واقع با یک تیر دو نشان می زنید. هم یک بتن کن دارید و هم در صورت نیاز یک دریل دارید.

حالت چکشی همراه با دوران: در این حالت علاوه بر حرکت دورانی حالت چکشی نیز فعال می باشد. این حالت اولیه دستگاه می باشد و با استفاده از آن می توان سوراخ های بزرگی را بر روی سطوح ایجاد کرد.

حالت چکشی: در این حالت نیز تنها مکانیزم چکشی فعال است و حرکت دورانی غیر فعال می شود. می توان با سوار کردن قلم های مختلف بر روی دستگاه آن را برای کارهای تخریبی سبک استفاده کرد.

راهنمای خرید و قیمت بتن کن توسن

در بخش پیشین با نحوه کار بتن کن اشنا شدید اما در زمینه خرید و قیمت بتن کن توسن می بایست برخی از مشخصات فنی دستگاه را بررسی کنید تا مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. در ادامه می خواهیم هریک از مشخصات مهم را برای شما به صورت جداگانه بررسی کنیم.

حالت کاری دستگاه: در بخش پیشین بیان شد که دستگاه می تواند به سه روش مختلف کار کند. هریک از این حالت کارکرد مخصوص به خود را دارند. در صورتی که کار تخریب انجام نمی دهید نیازی به حالت چکشی ندارید. بنابراین به هنگام بررسی خرید و قیمت بتن کن توسن حالت کاری دستگاه را در نظر داشته باشید.

توان: بتن کن ها مانند دیگر ابزار دارای توان مشخصی می باشد که می تواند با وات و یا واحد آمپر سنجیده شود. هرچقدر توان بالاتر باشد قدرت بالاتری را نیز به همراه دارد. خرید و قیمت بتن کن توسن را در ابزار توسن 29 بررسی کنید و پس از بررسی قیمت محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

انرژی ضربه ای: یکی از مهم ترین مشخصات فنی بتن کن انرژی ضربه ای آن می باشد که می بایست به هنگام بررسی خرید و قیمت بتن کن توسن در نظر داشت. به زبان ساده تر این عدد نشان دهنده انرژی است که در هربار ضربه دستگاه آزاد می شود. به عبارت دیگر هرچقدر انرژِ ضربه بیشتر باشد، ضربه وارد شده توسط بتن کن شدیدتر است.

کسب اطلاعات بیشتر: مینی فرز دیمردار چگونه کار می کند؟

بررسی خرید و قیمت بتن کن توسن

قیمت و خرید بتن کن

خرید و قیمت بتن کن توسن

منبع انرژی: بتن کن ها هم می توانند به صورت برقی و هم می توانند به صورت شارژی می باشند که در هر دو حالت مشخصات فنی با هم متفاوت است. به هنگام بررسی خرید و قیمت بتن کن توسن منبع انرژی دستگاه را بررسی کنید. دستگاه هایی که با برق کار می کنند حجیم تر هستند و به هنگام کار می بایست نطدیک پریز باشند. اما در عین حالت قدرت بیشتری دارند و به همین دلیل کار کردن با آن ها اندکی سخت است.

باتری: اگر پس از بررسی خرید و قیمت بتن کن توسن تصیمم گرفتید که یک بتن کن شارژی تهیه کنید، باید بین باتری های مختلف، مدلی را انتخاب کنید که ولتاژ، آمپرساعت و نوع باتری آن مناسب باشد.طبیعتا هرچقدر ولتاژ بالاتری داشته باشد، ظرفیت باتری و قدرت دستگاه نیز بیشتر است و می تواند با حداکثر سرعت کار کند.

آمپرساعت مشخصه دیگری است که باید در بررسی خرید و قیمت بتن کن توسن در نظر داشته باشید. آمپر ساعت معیاری برای سنجش عمر باتری می باشد و هرچه مقدار آن بیشتر باشد عمر باتری بیشتر است و شارژ آن دیرتر تخلیه می شود. و در انتها نوع باتری را در نیز خرید و قیمت بتن کن توسن در نظر داشته باشید. باتری ها در سه نوع مختلف عرضه می شوند که هریک مزایا و معایب خاص خود را دارد.

سه نظام: بیشتر بتن کن ها به سه ‌نظامهای اتوماتیک مجهز هستند که به نام SDS PLUS و SDS MAX شناخته می‌شوند. این سه ‌نظام ها امکان تعویض سریع مته را – بدون نیاز به استفاده از آچار یا پیچ گوشتی برای کاربر فراهم می‌کنند؛ با استفاده از این سه ‌نظام ها تنها کافی است ساق مته را کمی‌ گریس بزنید و آن را در دستگاه جا بزنید. بیشتر بتن کن ها به سه ‌نظامهای SDS PLUS مجهز هستند.

ضربه در دقیقه: از خصوصیات تعیین کننده به هنگام قیمت و خرید بتن کن، ضربه بر دقیقه می باشد. این مشخصه با واحد BPM سنجیده می شود و نشان دهنده قدرت چکش می باشد. در صورتی که یک بتن کن چکشی می خواهید تهیه کنید این مشخص را حتما در نظر داشته باشید.

کسب اطلاعات بیشتر: خرید اره پروفیل بر توسن

قیمت و خرید بتن کن

خرید و قیمت بتن کن توسن

دور بر دقیقه: دور بر دقیقه نشان‌دهنده دفعات چرخش موتور در هر دقیقه است که با واحد RPM سنجیده می‌شود. مثلا یک موتور با RPM 3000 یعنی 3000 مرتبه به دور خودش می‌چرخد. در بتن کن این عدد نشان‌دهنده قابلیت دستگاه برای سوراخ کردن مواد مختلف است و معمولا بالاتر بودن آن نشان‌دهنده قدرت بیشتر دستگاه است. به هنگام بررسی خرید و قیمت بتن کن توسن این مشخصه را در نظر داشته باشید.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی بر این بود که شما را در بررسی خرید و قیمت بتن کن توسن همراهی کنیم تا بتوانید کارآمدترین و مناسب ترین بتن کن را خریداری کنید. برخی از مواردی که به هنگام خرید بتن کن باید در نظر داشت برای شما بیان گردید. هر بتن کن کاربرد خاص خود را دارد و می تواند برای مصارف خانگی و با حرفه ای مورد استفاده قرار بگیرد. در صورتی که می خواهید یک بتن کن با مناسب ترین قیمت خریداری کنید با مجموعه ابزار توسن 29 همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.