بلاگ

خرید جاروبرقی صنعتی آب و خاک

خرید جاروبرقی صنعتی آب و خاک

خرید جاروبرقی صنعتی آب و خاک زمانی احتیاج می شود که آب و خاک مجود در سطحی ایجاد مشکل کند و برای رفع آن مجبور به خرید جاروبرقی صنعتی آب و خاک باشید شما می توانید این محصول را به صورت آنلاین و به راحتی از سایت ابزار توسن انجام دهید و تجربه یک خرید با کیفیت بالا راحت و با اطمینان از اصالت کالا داشته باشید.

آب و خاک موجود در یک سطح می تواند موجب لغزندگی شده و یا گل و لای ایجاد کند که هر کدام موجب آسیب به سطوح خواهند شد برای حل این مشکلات می توانید جاروبرقی آب و خاک صنعتی تهیه نمایید تا از مشکلات احتمالی جلوگیری نمایید.

از مزیت های این دستگاه همه کار بودن آن است زیرا از آن می توان در همه نوع نظافت استفاده نمود و جایگزین بسیار مناسبی برای روش های نظافت قدیمی می باشد. در ادامه با انواع و کارایی این جارو بیشتر آشنا خواید شد در نتیجه قبل از خرید جاروبرقی صنعتی آب و خاک بهتر است تا این مطلب را به خوبی مطالعه نمایید.

 

انواع جاروبرقی آب و خاک

اگر بخواهیم جاروبرقی آب و خاک از نظر نوع کاربرد تقسیم بندی نماییم باید گفت که این مدل جارو کاربرد های بسیار گسترده ای دارد ک در ادامه به صورت خلاصه به آن ها اشاره شده است و طبق کاربردهای شما این جاروبرقی ها به دسته های خانگی ، تجاری ، نیمه صنعتی و صنعتی تقسیم می شوند.

برای خرید جاروبرقی صنعتی آب و خاک نگران ابعاد این جارو برقی ها نباشید جاروبرقی آب و خاک در از ابعاد بزرگ تا ابعاد کوچک طراحی شده اند ک می توانید از آن ها تهیه نمایید اما توجه داشته باشید که جاروبرقی های بزرگتر دارای عملکرد سریعتر و ظرفیت بیشتری می باشند.

البته توجه داشته باشید که این دستگاه هر چه بزرگتر باشد دارای حجیم تر بوده و وزن بالایی دارد. در مقابل جاروبرقی هایی با ابعاد کوچکتر دارای قدرت و ظرفیت پایینتری می باشند در نتیجه می توان گفت که ابغاد کوچکتر آن ها می تواند مناسب مصارف خانگی باشد.

لازم به ذکر است که جارو هایی که در مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرند منبع انرژی خود را می توانند از دو منبع برقی و شارژی تامین نمایند در نتیجه جارو (برقی و شارژی) در ابعاد کوچک مناسب استفاده در مصارف خانگی می باشد.

 

خرید جاروبرقی صنعتی آب و خاک

خرید جاروبرقی صنعتی آب و خاک

کاربردهای مختلف جاروبرقی آب و خاک

قبل از خرید جاروبرقی صنعتی آب و خاک بهتر است تا بدانید این وسیله را برای چه مصرفی می خواهید و با کاربردهای این دستگاه به خوبی آشنا باشیدف به همین منظور در ادامه کاربردهای جاروبرقی آب و خاک را ذکر کرده ایم.

این دستگاه همانطور که از نامش مشخص است برای جمع آوری آلودگی های مختلف، گرد و خاک، ضایعات ریز و حتی مایعات مورد استفاده قرار می گیرد.

این دستگاه در مصارف خانگ و صنعتی کاربردهای زیر را دارد:

 • در جمع آوری ضایعات و گرد و خاک از سطح زمین و سایر سطوح مانند فرش، موکت و مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد.
 • مکش آب ریخته شده بر سطح زمین، فرش یا موکت
 • نظافت حیاط و جمع آوری برگ و آبی که در محوطه ریخته شده
 • جداسازی مواد جامد از مایع و بازگردانی آن ها به چرخه تولید در صنعت
 • نظافت شومینه و جمع آوری خاکستر، گرد و خاک و خرده چوب
 • مکش برف انباشه شده در حیاط
 • تخلیه آب داخل مخزن و یا جمع آوری آب در محیط هایی مانند استخر
 • باز کردن راه آب و مکش آب درون سینک
 • نظافت داخل لوله های نفتی در صنعت
 • انتقال انواع مواد جامد و مایع در صنایع مختلف
 • مکش انواع مواد پودری، آرد و خاکستر و سایر ذرات

در نهایت برای خرید جاروبرقی صنعتی آب و خاک اطلاع داشته باشید که از جاروبرقی آب و خاک صنعتی می توان در هر محیطی که نیاز به جمع آوری آلودگی مایع (به غیر از مواد اشتعال زا و اسیدی) و خشک است استفاده نمود.

این جاروی آب و خاک را می توان برای محیط های متوسط و بزرگ مانند کارخانه ها، کارگاه ها، تولیدی ها، آزمایشگاه ها، بیمارستان ها، کلینیک ها، هتل ها، رستوران های بزرگ، مراکز خرید، فروشگاه های بزرگ، مبل شویی ها، شرکت های خدماتی و غیره استفاده نمود.

در نتیجه خرید جاروبرقی صنعتی آب و خاک برای نظافت مکان های کوچک و بزرگ پیشنهاد می شود. به اینصورت از این دستگاه بیشتر در کارگاه ها و کارخانجات بزرگ، انبارها و سوله ها و درکل مکان هایی مساحت بالایی دارند استفاده می شود.

 

خرید جاروبرقی صنعتی آب و خاک

خرید جاروبرقی صنعتی آب و خاک

نحوه عملکرد جاروبرقی آب و خاک

برای خرید جاروبرقی صنعتی آب و خاک بهتر است تا نحوه کارایی و عملکرد آن را بدانید. جاروبرقی آب و خاک نیز همانند سایر دستگاه های مکنده دارای سه بخش اصلی موتور، مخزن و خرطومی است.

موتور که در بالای دستگاه قرار گرفته است، وظیفه راه انداختن پمپ مکش را دارد. پمپ مکش ذرات و ضایعات را به همراه هوا به داخل دستگاه مکش می کشد. ذرات پس از عبور از خرطومی به فیلتر برخورد خواهند کرد اما مایعات مستقیما بدون تماس با فیلتر به سمت مخزن می روند.

در صورتی که دستگاه دارای فیلتر کارتریجی باشد قبل از مکش هرگونه مایعات توجه داشته باشید که باید فیلتر از دستگاه خارج شود. پس از آن می توان مایعات و ضایعات خشک را بدون وقفه از سطوح مختلف جمع آوری کرد. لازم به ذکر است که بعد از هر بار مکش مایعات، باید مخزن دستگاه جاروبرقی تخلیه شود زیرا انباشت مایعات و آلودگی ها در مخزن دستگاه برای مدت طولانی باعث ایجاد بوی نامطبوع در جارو برقی می شود.

 

نکات قابل توجه در خرید جاروبرقی صنعتی آب و خاک

در زمان خرید جاروبرقی صنعتی آب و خاک باید به نکات زیر توجه داشته باشید.

 

خرید جاروبرقی صنعتی آب و خاک

خرید جاروبرقی صنعتی آب و خاک

سخن آخر

شما می توانید با مطالعه این مطلب اطلاعات لازم را در ارتباط با خرید جاروبرقی صنعتی آب و خاک بدست آورده و دستگاه جاروبرقی مورد نظر خود را از سایت ابزار توسن به صورت آنلاین سفارش دهیدو یا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.